Látkové rolety

Látkové rolety Maron představují nekompromisní
ochranu interiéru před sluncem. V létě zabraňují
přehřátí interiéru a v zimě zase fungují jako termoizolace.

Látkové rolety jsou stálicí v interiérovém stínění. Jejich konstrukce a použité látky jsou dnes ale mnohem dál, než jak si pamatujeme ze starých bytů. Látkové rolety dokonce v mnohých případech nahrazují klasické vnitřní žaluzie, a to díky své funkčnosti a hlavně designu. Látkové rolety od Maronu toho ale umí ještě mnohem víc.

Výhody látkových rolet Maron:

  • Jsou designovým doplňkem interiéru. Na výběr máte z širokého množství látek, barev a vzorů.
  • Velmi snadná údržba. Stačí látkovou roletu otřít vlhkým hadříkem nebo očistit vysavačem.
  • Účinné stínění. Podle barvy a typu látky vám roleta zajistí i větší intenzitu stínění, žádanou například při sledování televize nebo při práci na počítači.
  • Termoizolace a protihluková ochrana. Látková roleta ušetří náklady na vytápění, protože zabrání úniku tepla z místnosti. Zároveň poskytuje částečnou clonou proti hluku z ulice.

Konstrukce látkových rolet

Konstrukce látkových rolet Maron je vyrobená z kovu či plastu. Součástí tkanin jsou UV filtry, které pohltí sluneční světlo. Ovládání rolet je velmi jednoduché a rychlé. V posledních letech je čím dál více populárnější ovládání na elektromotorický pohon. Roleta je ovládána dálkovým ovladačem, nástěnným tlačítkem či centrálními spínacími hodinami. Samozřejmě nabízíme i klasické ruční ovládání rolety kuličkovým řetízkem. Rolety jsou vhodné pro jakýkoliv typ oken, vyrobíme je pro vás na míru. Překážkou tedy nejsou ani atypické rozměry.

Látkové rolety Maron: